Ukrainëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Нарцизівка/Nartsyzivka, Липовецький район/Lypovetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast: 22535

22535

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Нарцизівка/Nartsyzivka, Липовецький район/Lypovetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast
Qytet :Нарцизівка/Nartsyzivka
Rajon 2 :Липовецький район/Lypovetskyi raion
Rajon 1 :Вінницька область/Vinnytsia oblast
Vend :Ukrainë
Kodi Postar :22535

Informacione të Tjera
Gjuhë :Ukrainian/English (UK/EN)
Kodi Rajoni :UA-05
gjerësi :49.26408
gjatësi :28.97372
Zona Koha :Europe/Kiev
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Нарцизівка/Nartsyzivka, Липовецький район/Lypovetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast është e vendosur në Ukrainë.Kodi i saj është zip 22535.

Të tjerët u kërkohet në
Нарцизівка/Nartsyzivka, Липовецький район/Lypovetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast,22535 ©2014 kodin postar Query