УкраинаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Будки/Budky, Немирівський район/Nemyrivskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast: 22835

22835

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Будки/Budky, Немирівський район/Nemyrivskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast
Град :Будки/Budky
Регионот 2 :Немирівський район/Nemyrivskyi raion
Регионот 1 :Вінницька область/Vinnytsia oblast
Земја :Украина
Поштенски :22835

Други Информации
Јазик :Ukrainian/English (UK/EN)
Регионален Код :UA-05
ширина :48.95308
должина :28.97259
Временска Зона :Europe/Kiev
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Будки/Budky, Немирівський район/Nemyrivskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast се наоѓа во Украина. Нејзините поштенски код е 22835.

Другите се е достапен
Будки/Budky, Немирівський район/Nemyrivskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast,22835 ©2014 Поштенски Пребарување