УкраинаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Велика Стратіївка/Velyka Stratiivka, Тростянецький район/Trostianetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast: 24314

24314

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Велика Стратіївка/Velyka Stratiivka, Тростянецький район/Trostianetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast
Град :Велика Стратіївка/Velyka Stratiivka
Регионот 2 :Тростянецький район/Trostianetskyi raion
Регионот 1 :Вінницька область/Vinnytsia oblast
Земја :Украина
Поштенски :24314

Други Информации
Јазик :Ukrainian/English (UK/EN)
Регионален Код :UA-05
ширина :48.51427
должина :29.26729
Временска Зона :Europe/Kiev
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Велика Стратіївка/Velyka Stratiivka, Тростянецький район/Trostianetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast се наоѓа во Украина. Нејзините поштенски код е 24314.

Другите се е достапен
Велика Стратіївка/Velyka Stratiivka, Тростянецький район/Trostianetskyi raion, Вінницька область/Vinnytsia oblast,24314 ©2014 Поштенски Пребарување